Navigácia

Obsah

Vážení rodinní príslušníci, priatelia!

Povolený termín návštev  je od 10. 06. 2020 (návštevy nahlásené pred týmto termínom nebudú akceptované, preto prosíme o dodržanie tohto termínu). Nahlasovať sa možete hneď, len termín návštev je od 10. 06. 2020.

K dispozícii sú tri rovnocenné návštevné miesta (ak je napr. obsadený altánok č.1, je možné sa prihlásiť na ďalšie dve miesta).

Prosíme o dodržanie času návštevy, ktorý si objednáte a dodržiavanie hygienických nariadení (dezinfekcia, žiadny fyzický kontakt ....).

Pri príchode prosím zazvoniť na recepciu (zvonček je vonku pri vstupe do budovy). Každý návštevník je povinný podpísať prehlásenie o cestovatelskej anamnéze, ktoré Vám bude odovzdané pri príchode (bez podpísaného prehlásenia nie je možné uskutočniť návštevu).

Na návštevu možu prísť vo vybranom termíne maximálne dve osoby!

Každá osoba musí mať  vhodne prekryté dýchacie cesty!

Návštevy sa neodporúčajú osobám mladším ako 15 rokov.

V prípade nepriaznivého počasia Vám bude určené náhradné návštevné miesto v interiéri budovy.

Pri vypĺňaní rezervácie do poznámky uveďte meno osoby, ktorú si prajete navštíviť.

 

Veľmi pekne ďakujeme za dodržiavanie všetkých nariadení.

Tešíme sa na Vaše návštevy.

 

 

V tomto kroku zvolte službu, na ktorú chcete uskutočniť rezerváciu. V nasledujúcich krokoch zvolíte termín rezervácie a zadáte kontaktné údaje. O stavu rezervácie budete informovaný e-mailom.

Vašu rezerváciu môžete vyhľadať cez vyhľadávací formulár. Zadajte PIN (obdržíte ho e-mailom) a kliknite na tlačítko vyhľadať. V zobrazenom detaile môžete taktiež rezerváciu zrušiť.

  • Altánok č.1Návšteva v altánku č.1Sereďská 308/5, Sládkovičovo 92521
  • Altánok č.2Návšteva v altánku č.2Sereďská 308/5, Sládkovičovo 92521
  • Altánok č.3Návšteva v altánku č.3Sereďská 308/5, Sládkovičovo 92521